Imprezy dla firm Zalew Zegrzyński

Imprezy dla firm Zalew Zegrzyński

Szukam ofert imprez dla firm na Mazurach. Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli już uczestniczyliście w takiej imprezie, podzielcie się wrażeniami, co najlepiej wybrać, co jest najbardziej atrakcyjne?

olidaks

Posty: 11

 
W ramach wyjazdów integracyjnych w Warszawie polecam tę agencję http://adrenalinaclub.pl. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalnie. Polecam.

345_14

Posty: 9

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było bardzo miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

LKC00

Posty: 21

 
Do końca nie wierzyłem, iż dam radę, a tu jednak. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym niezwyklej, iż można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

MacieqLeo

Posty: 18

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

asulka33

Posty: 8

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i zabawa będzie ok.

Miner-ooo

Posty: 16

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

Laleczka

Posty: 9

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

Bankowy

Posty: 13

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

Franuś

Posty: 23

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

1Alex149

Posty: 18