czyszczenie dywanów Grudziądz, jaka firma ?

czyszczenie dywanów Grudziądz, jaka firma ?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, albowiem widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry niesłychanie dziękuję.

Babeczka

Posty: 4

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa wielkie dywany, jakie od paru lat nie były pielęgnowane w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też barwa. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

Modniś

Posty: 14

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

jurecekk5

Posty: 10

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, która zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

aliotos

Posty: 8

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, które stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

frustert

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to rzeczywiście polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo rzeczywiście działają bardzo skutecznie.

Babeczka

Posty: 3

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasem, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

namok

Posty: 12