serwis Viessmann, która firma ?

serwis Viessmann, która firma ?

Doskonalsze będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednak kogoś innego?

SABUR

Posty: 2

 
Jeśli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl dlatego mogę ich polecić. To specjaliści, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co ważne dysponują większością części zamiennych.

Zob4567

Posty: 3

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie wielkie. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

Nowa

Posty: 10

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, ale to nie jest proste. To urządzenie jest bardzo skomplikowane, zatem lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, iż gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Oczywiście musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie fachowcom.

Gucio

Posty: 8

 
Weźmy pod uwagę to, że większość osób, które piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, ale rachunki, jakie otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

Marioleczka

Posty: 9

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

RasiakNorris

Posty: 3

 
Mnie się piec podoba, bo zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć specjalnie kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, dlatego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj istotnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

Kódłaty

Posty: 5

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

Mord

Posty: 3

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednakże ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, natomiast na brak pieniędzy też nie narzekają.

Lopez58

Posty: 17

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, niemniej jednak w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

Motospec

Posty: 7