gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Hej. Znacie może jakiś dobry sklep internetowy oferujący szeroki wybór kosmetyków? Szukam preparatów pielęgnacyjnych, ale także olejków eterycznych. Polecicie coś sprawdzonego?

Lupusx

Posty: 1

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

Worms

Posty: 15

 
Jak lubisz lżejsze kosmetyki o sprawdzonym składzie to polecam https://e-naturalne.pl/pl/p/Olejek-hydrofilowy/1266, normalnie w metodzie na sucho działa, albo na mokro, sobie przetestuj przy okazji. Działa na makijaż wodoodporny, więc jak często z takiego korzystasz to nie znajdziesz lepszej opcji do usuwania. Poza tym bomba witaminowa i dość często komentowany olejek na blogach kosmetycznych.

Basia

Posty: 10

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

Badalaman

Posty: 20

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Boss

Posty: 4

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Też jestem zdania, że marki premium to bazują tylko na reputacji, a niekoniecznie na składzie, więc zgadzam się z opcją szukania tańszych, ale podobnie jakościowych alternatyw.

Lopez58

Posty: 2

 
Kosmetyki trzeba testować, w tym nowe składy, bo skóra naprawdę różnie reaguje. Czasami człowiek trafi na coś nowego i jest odkrycie, a na innego nie zadziała. W tym sęk.

borek149

Posty: 15

 
No właśnie produkty ropopochodne, jakieś zapełniacze z kosmetyków to trzeba koniecznie wyeliminować, bo problemy skórne tylko się pogłębią i to niezależnie od reszty składników aktywnych.

doboszzz

Posty: 7