projekt logo Lubin, poszukuję

projekt logo Lubin, poszukuję

Kto tworzy banery reklamowe w Lubinie i ma w tym gigantyczne doświadczenie? Potrzebuje pomocy na już, zatem dajcie znać, kto może się tym zająć. Chce się reklamować w kilku miejscach w mieście i zależy mi, na jakości banerów.

dominikk5

Posty: 2

 
U mnie działała firma, jaka oferowała reklamę w Lubinie i faktycznie się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i faktycznie wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

23-Obert

Posty: 13

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Gucio

Posty: 6

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Oni bardzo dobrze się na wszystkim znają.

reklamos

Posty: 6

 
Według mnie bardzo potrzebna jest identyfikacja firmy, bo inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Kajaop

Posty: 3

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale faktycznie udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

Kitas

Posty: 3

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze niezwyklej efektywna. Faktycznie to zadziałało. Widać, iż ludzie lubią dostawać bardzo oryginalne materiały reklamowe, zatem amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

Kmiotek55

Posty: 11