Elektroniczne delegacje, program online??

Elektroniczne delegacje, program online??

Dzień dobry państwu.

Czy wykonujecie może rozliczanie delegacji przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie?

Robuś

Posty: 14

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, niemniej jednak potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Watuniaa

Posty: 17

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

skwiatek

Posty: 22

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

mariuseus

Posty: 23

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niesłychanie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Miner-ooo

Posty: 16

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to znakomite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Moderator

Posty: 15

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Dzidzia

Posty: 8

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby zatem, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś przypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Joe

Posty: 22