sadzonek hurt, gdzie ?

sadzonek hurt, gdzie ?

Szukam ogrodników, gospodarstw ogrodniczych, które trudnią się sprzedażą żywej choinki na święta. Chciałbym mieć pewność co do jakości. Będę potrzebował hurtowo. Jeżeli coś wiecie na ten temat, poproszę o informacje.

Miki

Posty: 4

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

mikuś89

Posty: 7

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę lepiej nawet online kupić w hurtowni.

Klarcia34

Posty: 7

 
Szczególnie duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

Anielkka

Posty: 21

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie powoduje mi kłopotów w uprawie, dlatego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bo masz pewność dobrej jakości.

@_24lampy

Posty: 20

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, natomiast uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam odszukać sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

Marti

Posty: 4