Wizytówki kaszerowane

Wizytówki kaszerowane

Witam, który sposób na druk wizytówek według Was jest najodpowiedniejszy? Nie wiem bowiem, na jaki rodzaj papieru się zdecydować, chodzi mi przede wszystkim o niezniszczalność i długowieczność wizytówek :)

hamllet

Posty: 10

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niesłychanie cieszy.

Loner56

Posty: 19

 
Jeżeli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to zadanie innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty znacznie różnią się do zwykłej grafiki.

madDog

Posty: 21

 
Ja też nigdy nie myślałem, że druk wizytówek to takie zaawansowane działanie. Dowiedziałem się o tym, czytając http://letterpress.artyyyy.edu.pl. Najpierw trzeba dobrać odpowiedni rodzaj papieru, przygotować projekt graficzny, a dopiero później całość wydrukować i ewentualnie uszlachetnić.

Ralphy

Posty: 14

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, iż wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, zarówno swoich kontrahentów. Tym niezwyklej cieszy mnie fakt, iż coraz częściej mogę otrzymać je od przedstawicieli rożnych branż.

Waskijestem

Posty: 16

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

didiw

Posty: 16

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Anielkka

Posty: 21

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

k124l

Posty: 21

 
Jeśli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla poniektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna przez odbiorcę. Wobec tego raczej stosuje się kontrastowe kolory.

edyta123

Posty: 8

 
Ja niesłychanie cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, iż jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Zamiast tego są trwalsze od zwyczajnych.

lechu98

Posty: 9